Prin profesionalism, responsabilitate, devotament și empatie, contribuiți la protejarea celui mai de preț dar – sănătatea. Sunteți alături de comunitate în cele mai dificile momente, oferind speranță, îngrijire și încredere.
La mulți ani tuturor lucrătorilor medicali și farmaciștilor din raionul Telenești!
Cu deosebită considerație,
președintele raionului Telenești,
Iurie TULGARA


















































