Mesaj de felicitare cu prilejul Zilei lucrătorului medical și a farmacistului

✨Cu prilejul sărbătorii profesionale, vă transmit cele mai sincere felicitări și profundă recunoștință pentru munca pe care o desfășurați zi de zi în slujba oamenilor.
Prin profesionalism, responsabilitate, devotament și empatie, contribuiți la protejarea celui mai de preț dar – sănătatea. Sunteți alături de comunitate în cele mai dificile momente, oferind speranță, îngrijire și încredere.
🎉 Vă doresc sănătate, putere, împliniri profesionale și personale, respectul comunității și bucuria de a vă exercita profesia cu aceeași pasiune și responsabilitate.
La mulți ani tuturor lucrătorilor medicali și farmaciștilor din raionul Telenești!
Cu deosebită considerație,
președintele raionului Telenești,
Iurie TULGARA
%d blogeri au apreciat: